سایت سینمامارکت
اخبارجشنواره ها

آثار راه یافته به جشنواره تلویزیونی مستند

دبیرخانه جشنواره تلویزیونی مستند اسامی آثار راه یافته به دومین دوره جشنواره تلویزیونی مستند را اعلام کرد.

دومین جشنواره تلویزیونی مستند از شب گذشته با پخش مستند «بازگشت» به کارگردانی محمدصادق مبینی در شبکه مستند سیما آغاز ‌شد.

در دور دوم جشنواره تلویزیونی که از ۳۰ تیر تا ۲۸ شهریور برگزار می‌شود، ۶۷ مستند در سه بخش کوتاه، نیمه‌بلند و بلند با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

دور دوم این جشنواره شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه مستند سیما می‌رود و برگزیدگانش را مردم و کارشناسان انتخاب می‌کنند.

داوری بخش مردمی این جشنواره از طریق سایت www.festmostanad.ir و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۸۱ انجام می‌شود و مخاطبان پس از پخش هر اثر می‌توانند به مستند مورد علاقه خود رأی بدهند.

مستند «بازگشت» امروز ساعت ۹ از قاب «جشنواره تلویزیونی مستند» پخش می‌شود.

اسامی‌ آثار راه یافته به دومین دوره جشنواره به شرح ذیل است:

بازگشت: محمد صادق مبینی

میکل آنژ افغانستان: محمد صفا

نویز سفید: عبدالقادر طه زاده

همشهری جنگ: احمد زائری

شکوه زاگرس: بهنام رضایی

اینجا زندگی: حسین فاطمیان

آک آپ آس: محمد علی هاشم زهی

رشتال: احمد عبدالرحیمی

سفر به طبیعت: عابدین محمدی

برفی که بود: عبدالخالق طاهری

زبان مادری: محمد طالبی

آرزلار آغاجی: مریم صبوری

نبرد بیست و نهم: مهرداد حق شناس

زمانی برای زندگی: نادر معصومی

لبخند سرد محافظ: حسین مظفر خانی هزاوه

نشاگرون : سیمین فلاح زاده تهرانی

در میان اجتماع خشمگین: رضوان سرمد

نیک مارکت: هادی معصوم دوست

کالوت: نازنین مصطفوی

خانه مهر: محمد رضا دهستانی

ارمغان: روح ا… اسدی کیا دهی

ده برادر: محسن علیدادی

قانون جنگل: مختار نامدار

گلپیرا: محمد سجاد نصرتی

اسکندر: علی شهابی

نفس های سیاه: علی نیکبخت

استاج: محمد جواد دهقان

درخت مشترک: حسین غلامی

پژواک: مسعود دهنوی

پول بده بازی کنم: محسن نجفی مهری

آن ده ثانیه: عادل انیسی

چنشتی ها: احسان عمیدیان

گزارش ویژه: رضا سورانی

لحظه های تا نخورده: فرهاد درودگر

این خانه تو نیست: میثم پور جعفری

بومرنگ: پدرام ابویی

تولد سرد: کمیل سهیلی

سلف سرویس: حمید مهاجرانی

الماس و شیشه: داریوش کرمیار

راز های کوهستان: اسماعیل کرمی

گرون یعنی سوختن: بهمن ابراهیمی

دسترنج: عباس رفیعی

آسمان مال من است: آزیتا رصافی

به رنگ بابا: صمد نجفی

دریبل: پدرام بهرامی

آزادی ۱۰۰۰: محسن مرادی

به خاطر یک دوچرخه: هادی ضیاءعزیزی

سرزمین هانیه: حمیدرضا اسماعیل پور

از سنگ تا عرش: محمد حسین جبلی جوان

ژیلوان: فاطمه رمضانی

زمرد صحرا: مهدی رئیسی

برک: هادی ثابت شوکت آبادی

رویای روهینگیا: محمد مهدی خالقی

تخت زرین: مهدی حیدری

پرواز: سید سجاد ابطحی

در به دری پیشه ای است بس دشوار: وحید میلانی

آخرین فوتو: ابوذر مسائلی

خطر انقراض درختان گردو: امیر منیری

فراموش شده: محمد مهدی فکریان

نعمتی به نام کلزا: زهرا ایران نژاد

زمزمه ملکوت: عبدالمجید علیجان نژاد

دو گونی بلال: اسماعیل معنوی

روج تیغ: علی صدیقیان

انوری افین: سعید فوداجی

دعوتی: میلاد امینی موحد

رهروان فتح به روایت شهید آوینی: مهدی محمودی

فدیشه: ابوالفضل تاجیک

برچسب ها
برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام بلاگ سینمامارکت بپیوندید: کانال بلاگ سینمامارکت

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن