مجله نقد فیلمگردی
اخبارجشنواره سینما حقیقتجشنواره هامعرفی آثار جشنواره حقیقت

در آستانه نمایش در جشنواره سینماحقیقت پوستر خاطرات بادیه رونمایی شد

پوستر مستند خاطرات بادیه به کارگردانی ساسان فلاح فر و تهیه کنندگی مرتضی شعبانی در آستانه نمایش در سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت رونمایی شد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، پوستر مستند «خاطرات بادیه» به کارگردانی ساسان فلاح فر که به تازگی به بخش نیمه بلند سیزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» راه یافته است، رونمایی شد.

در این مستند ۶۰ دقیقه ای ما آدم‌های عادی‌ای را می‌بینیم که وقتی در یک موقعیت، انتخابی می‌کنند تبدیل به یک قهرمان می‌شوند.

«خاطرات بادیه» از زبان فردی روایت می شود که تا به حال جنگ را ندیده و همه چیز براش جالب است. به همین دلیل سوژه های مورد نظرش را دنبال می‌کند.

مستند خاطرات بادیه

ساسان فلاح فر پیش از این در یازدهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» با مستند «نبرد پالمیرا» حضور داشت.

سایر عوامل این اثر عبارتند از تهیه کننده: مرتضی شعبانی، تصویربرداران: سجاد بخشی، احمد عبدالرحیمی، محمد صدری و مصطفی احمدی، نویسنده: مهدی نعمت الهی، طه امیری، تدوین: ساسان فلاح فر، سجاد پرهیزکاری، گوینده متن: محمد باقر مفیدی کیا، موسیقی: احسان غلام نژاد، طراحی و ترکیب صدا: محمدحسین ابراهیمی، طراحی لوگو و پوستر:صادق کرمیان، تهیه شده در مرکز مستند حقیقت، مجری طرح: مرکز رسانه فاطمیون.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن