مجله نقد فیلمگردی
پیشنهاد هفتهفیلم شناسی

آغاز پاییز با پیشنهادهای سینمامارکت

بلاگ سینمامارکت سه مستند جذاب و متنوع برای آخر هفته شما معرفی می‌کند که امیدواریم با دیدن آنها لحظه‌های خوبی را پشت تجربه کنید.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، یکی از تفریحات آخر هفته خانوادگی خصوصا در این فصل که فصل بازگشایی مدارس است و وقت چندانی برای مسافرت نیست دیدن فیلم و مستند می‌تواند باشد.

به همین دلیل بلاگ سینمامارکت سه مستند جذاب و متنوع برای آخر هفته شما معرفی می‌کند که امیدواریم با دیدن آنها لحظه‌های خوبی را پشت تجربه کنید.

 

مجموعه گفتگوی نیمه پنهان ماه

این برنامه همانند سری های قبل با اجرای زینب ابوطالبی و شامل گفت‌وگو با همسران شهدا درباره سیره زندگی و اخلاق و رفتار شهدای گرانقدر دوران انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم به ویژه در ارتباط با خانواده و همسر است.با توجه به اینکه سبک زندگی هر یک از این شهدا می‌تواند الگویی برای همه مردم باشد این برنامه علاوه بر آشنایی مردم با این اسوه‌های درخشان انقلاب و دفاع مقدس و زندگی‌هایشان، الگویی کامل برای جوانان و خانواده‌های ایرانی ترسیم می‌کند. همانند سری نخست، امیر بنان تهیه‌کنندگی «نیمه پنهان ماه» را بر عهده دارد و یاسر انتظامی هم کارگردان این مجموعه است.

 

مستند بگیر مرا راجر استون

مستندی درباره زندگی و حرفه‌ی “راجر استون”است او که بعنوان یک فرد شیاد و حیله‌گر در دنیای سیاست شناخته می شود تاجر بزرگ “دونالد ترامپ” را راهنمایی می کند تا پا به این عرصه بگذارد .

این مستند بر اساس یک خط سیاسی خاص تهیه شده است که شما یا دیدن آن به بسیاری از سیاستهای پنهان آمریکا پی می‌برید. این مستند در زمان اکران و انتشارش در آمریکا سر و صداهای بسیاری را در پی داشت.

مستند قاب خالی

در روستایی عکس های شهدا را در قاب هایی کنار یکدیگر قرار داده اند. اما یک قاب خالی است. خانواده ای که هنوز چشم به راه فرزند خود هستند، او را زنده می پندارند، در انتظارش هستند و نمی گذارند عکس قدیر حبیبی را به عنوان شهید جایی نصب کنند.

شما مخاطبان بلاگ سینمامارکت می توانید تا ساعت ۲۴ امشب با استفاده از کد تخفیف: cmblog” از تخفیف ۴۰% خرید اشتراک بهره مند شوید.

برای تماشا و دانلود هر یک از مستندها بر روی نام محصول کلیک کنید.
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن