مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

آیین رونمایی از مستند «زنانی با گوشواره‌ های باروتی» برگزار شد

کریستف رضاعی در آیین رونمایی از مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» گفت: همیشه از کارکردن با آقای فرهمند لذت می‌برم و فکر می‌کنم این فیلم تصاویری دارد که باید ببینید و بدانید چه اتفاق‌هایی در این دنیای بی‌رحم می‌افتد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، آیین دیدار با عوامل مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» با حضور عوامل فیلم،هنرمندانی چون فرشته صدرعرفایی و شخصیت‌هایی نظیر سفیر یمن و.. شامگاه شنبه ۱۳ مهر در موزه سینما برگزار شد.

پس از امضای پوستر، محسن دلیری که اجرای برنامه را برعهده داشت از عوامل فیلم دعوت کرد تا درباره این اثر صحبت کنند.

مرتضی شعبانی، تهیه‌کننده از حاضران برای اینکه این‌وقت شب را انتخاب کرده‌اند تا به دیدن فیلم مستند بیایند، تشکر کرد.

کریستف رضاعی نیز که ساخت موسیقی فیلم را برعهده داشت، گفت:حرف زیادی ندارم. فقط می‌خواهم بگویم همیشه از کارکردن با آقای فرهمند لذت می‌برم و فکر می‌کنم این فیلم تصاویری دارد که باید ببینید و بدانید چه اتفاق‌هایی در این دنیای بی‌رحم می‌افتد.

حسن مهدوی، صداگذار فیلم هم عنوان کرد:خوشحالم این اتفاق برای سینمای مستند و سینمای ایران افتاد. این کار حاصل تلاش همه این عوامل فیلم است که در جشنواره‌ای مانند لوکارنو دیده شد و افتخاری برای سینمای ماست. کار کردن با این گروه خوب همیشه برایم لذتبخش است.

در ادامه کیومرث محمدچناری، صدابردار از حاضران تشکر کرد و پس از آن فاطمه بنیادی که نویسندگی و تدوین این فیلم را با فرهمند انجام داده است، عنوان کرد:خوشحالم از این‌که فیلم در ایران اکران می‌شود چون به‌غیر از تدوین، دستیار آقای فرهمند هم هستم و همیشه در نمایش‌های خارجی از او می‌پرسیدند که عکس‌العمل مردم خودتان نسبت به این فیلم چیست. از اینکه فرصتی ایجاد شده تا مردم خودمان هم بتوانند کمی بزرگ‌تر از کشور خودمان، فضای خاورمیانه و بخشی را که هیچ‌وقت دیده نشده است، ببینند، باعث افتخار است.

رضا فرهمند، کارگردان «زنانی با گوشواره‌های باروتی» در پایان اظهار امیدواری کرد فیلم با مردم ارتباط برقرار کند:خوشحالم از اینکه این فیلم در گروه هنروتجربه اکران می‌شود. امیدوارم مخاطبان با این فیلم رابطه برقرار کنند و آن را دوست داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن