سایت سینمامارکت
اخبارجشنواره فیلم فجرجشنواره ها

احتمال نمایش «مصائب شیرین۲» در فجر ۳۷

فیلم سینمایی «مصائب شیرین۲» تازه‌ترین ساخته علیرضا داودنژاد است که طبق آخرین اعلام دبیر سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر نسخه اولیه این فیلم به هیات انتخاب نرسید.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، فیلم سینمایی «مصائب شیرین۲» تازه‌ترین ساخته علیرضا داودنژاد است که طبق آخرین اعلام دبیر سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر نسخه اولیه این فیلم به هیات انتخاب نرسید و به همین دلیل هم در فهرست نهایی فیلم‌های بخش‌های مختلف این دوره قرار نگرفت.

اعتراض داودنژاد به این اعلام و تاکید بر آماده بودن نسخه اولیه این فیلم برای بازبینی توضیح مجدد مسئولان جشنواره را به همراه داشت که مجدد بر آماده نبودن این فیلم برای حضور در جشنواره تاکید می‌کردند. با این وجود اما به‌نظر می‌رسد احتمال رونمایی از این فیلم علیرضا داودنژاد در جشنواره سی‌وهفتم فیلم فجر همچنان وجود دارد.

داودنژاد در این‌باره گفت: «فیلم «مصائب شیرین۲» در حال حاضر کاملا آماده است و باید دید بنیاد سینمایی فارابی به‌عنوان سرمایه‌گذار، فیلمیران به‌عنوان پخش‌کننده و مسئولان دبیرخانه جشنواره فیلم فجر به چه نتیجه‌ای درباره امکان نمایش آن در جشنواره می‌رسند.»
وی البته تاکید کرد: «اگر برای فیلم نمایش‌های خوبی در جشنواره درنظر گرفته شود، فیلم را تحویل جشنواره می‌دهم در غیر این صورت قبول نخواهم کرد.»

وی توضیح داد: «قرار است امروز، ۲۹ دی‌ماه فیلم کامل، برای پخش‌کننده فیلم و بنیاد سینمایی فارابی نمایش داده شود تا برای آن تصمیم گرفته شود، البته این را هم باید بگویم که با برخوردی که دبیرخانه جشنواره با ما داشت، مشخص است که دوست نداشتنداین فیلم به این دوره از جشنواره فیلم فجر برسد.»

برچسب ها
نمایش بیشتر
برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام بلاگ سینمامارکت بپیوندید: کانال بلاگ سینمامارکت

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن