اینفوگرافیکگالری

اینفوگرافیک؛ سیزده مستند خارجی به پیشنهاد محمدرضا امامقلی

در بلاگ سینمامارکت قصد داریم بهترین مستندها را به پیشنهاد مستندسازان و فعالین مجازی، به مرور خدمت شما مخاطبین محترم معرفی کنیم.

مجله نقد فیلمگردی

پیشنهاد مستند محمدرضا امامقلیامسال، در حال گذران نوروز متفاوتی هستیم، در حالی که هر سال برای ورود به تعطیلات عید، برنامه‌های دید و بازدید و مسافرت را در اولویت قرار می‌دادیم، اکنون در پی شیوع ویروس کرونا در قرنطینه خانگی هستیم و جز در موارد ضروری بنا به مسئولیت‌پذیریمان در برابر این قضیه، از خانه خارج نمی‌شویم.

اما این روزهای حوصله‌ سر بر و خسته‌کننده را می‌توان با انتخاب برنامه‌های مناسب، حتی مفیدتر از گذشته سپری کرد. توصیه‌های بسیاری از بعضی افراد پیرامون گذران وقت در این ایام را شنیدیم، اعم از مطالعه کتاب، ورزش در خانه، تماشای فیلم و تلویزیون و… . اما ما این‌بار پیشنهاد جدیدی برای شما داریم، پیشنهادی که برای خیلی از افرادی که حتی حوصله خواندن کتاب ندارند، به مراتب می‌تواند مفید باشد.

پیشنهاد ما خدمت شما مخاطبین محترم، تماشای مستند است. در همین راستا، بلاگ سینمامارکت با ارتباطی که با بسیاری از مستندسازان و فعالین فضای مجازی دارد، پیشنهادات آن‌ها حول سینمای مستند را به مرور خدمت شما تقدیم می‌کند، تا در این روزها، مستند هم بتواند جایی از زمان گرانبهای شما را در این ایام  را به صورت مفید پر کند.

سیزده مستند به پیشنهاد محمدرضا امامقلی:

بقا (THRIVE)، سرزمین کارتل (CARTER LAND)، زندگی انیمیشنی (LIFE ANIMATED)، چهره سکوت (THE LOOK OF SILENCE)، رژه پنگوئن‌ها (MARCH OF THE PENGUINS)، مه جنگ (THE FOG OF WAR)، کارخانه غذا (FOOD , INC)، کاپیتالیسم: یک داستان عاشقانه (CAPITALISM: A LOVE STORY)، سیکو (SICKO)، کاتاسترویکا (CATASTROIKA)، مرثیه‌ای برای رویای آمریکایی (REQUIM FOR THE AMERICAN DREAM)، روزهای صفر (ZERO DAYS)، ایکاروس(ICARUS)

کپی برداری و نقل این مطلب تنها با ذکر نام بلاگ سینمامارکت جایز می باشد.
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن