اینفوگرافیکگالری

اینفوگرافیک؛ یازده مستند خارجی به پیشنهاد میکائیل دیانی

در بلاگ سینمامارکت قصد داریم بهترین مستندها را به پیشنهاد مستندسازان و فعالین مجازی، به مرور خدمت شما مخاطبین محترم معرفی کنیم.

مجله نقد فیلمگردی

پیشنهاد مستند خارجی میکائیل دیانیامسال، در حال گذران نوروز متفاوتی هستیم، در حالی که هر سال برای ورود به تعطیلات عید، برنامه‌های دید و بازدید و مسافرت را در اولویت قرار می‌دادیم، اکنون در پی شیوع ویروس کرونا در قرنطینه خانگی هستیم و جز در موارد ضروری بنا به مسئولیت‌پذیریمان در برابر این قضیه، از خانه خارج نمی‌شویم.

اما این روزهای حوصله‌ سر بر و خسته‌کننده را می‌توان با انتخاب برنامه‌های مناسب، حتی مفیدتر از گذشته سپری کرد. توصیه‌های بسیاری از بعضی افراد پیرامون گذران وقت در این ایام را شنیدیم، اعم از مطالعه کتاب، ورزش در خانه، تماشای فیلم و تلویزیون و… . اما ما این‌بار پیشنهاد جدیدی برای شما داریم، پیشنهادی که برای خیلی از افرادی که حتی حوصله خواندن کتاب ندارند، به مراتب می‌تواند مفید باشد.

پیشنهاد ما خدمت شما مخاطبین محترم، تماشای مستند است. در همین راستا، بلاگ سینمامارکت با ارتباطی که با بسیاری از مستندسازان و فعالین فضای مجازی دارد، پیشنهادات آن‌ها حول سینمای مستند را به مرور خدمت شما تقدیم می‌کند، تا در این روزها، مستند هم بتواند جایی از زمان گرانبهای شما را در این ایام  را به صورت مفید پر کند.

یازده مستند خارجی به پیشنهاد میکائیل دیانی:

۱۸ تحت تعقیب (THE WANTED 18)، جنگ نامرئی (THE INVISIBLE WAR)، دکترین شوک (THE SHOCK DOCTRINEA)، کشور وحشی وحشی (WILD WILD COUNTRY)، نابغه‌ی شرور (EVIL GENIUS)، نام من چیست: محمد علی (WHATS MY NAME? MUHAMMAD ALI)، کارخانه آمریکایی (AMERICAN FACTORY)، انفرادی آزاد (FREE SOLO)، ایکاروس (ICARUS)، جنگ‌های کثیف (DIRTY WARS)، مخترع: به دنبال خون در سیلیکون ولی (THE INVENTOR: OUT FOR BLOOD IN SILICON VALLY)

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن