اینفوگرافیکگالری

اینفوگرافیک؛ ده مستند به پیشنهاد مهدی انصاری سازنده مستند اختاپوس

در بلاگ سینمامارکت قصد داریم بهترین مستندها را به پیشنهاد مستندسازان و فعالین مجازی، به مرور خدمت شما مخاطبین محترم معرفی کنیم.

مجله نقد فیلمگردی

ده مستند به پیشنهاد مهدی انصاری

امسال، در حال گذران نوروز متفاوتی هستیم، در حالی که هر سال برای ورود به تعطیلات عید، برنامه‌های دید و بازدید و مسافرت را در اولویت قرار می‌دادیم، اکنون در پی شیوع ویروس کرونا در قرنطینه خانگی هستیم و جز در موارد ضروری بنا به مسئولیت‌پذیریمان در برابر این قضیه، از خانه خارج نمی‌شویم.
اما این روزهای حوصله‌ سر بر و خسته‌کننده را می‌توان با انتخاب برنامه‌های مناسب، حتی مفیدتر از گذشته سپری کرد. توصیه‌های بسیاری از بعضی افراد پیرامون گذران وقت در این ایام را شنیدیم، اعم از مطالعه کتاب، ورزش در خانه، تماشای فیلم و تلویزیون و… . اما ما این‌بار پیشنهاد جدیدی برای شما داریم، پیشنهادی که برای خیلی از افرادی که حتی حوصله خواندن کتاب ندارند، به مراتب می‌تواند مفید باشد.
پیشنهاد ما خدمت شما مخاطبین محترم، تماشای مستند است. در همین راستا، بلاگ سینمامارکت با ارتباطی که با بسیاری از مستندسازان و فعالین فضای مجازی دارد، پیشنهادات آن‌ها حول سینمای مستند را به مرور خدمت شما تقدیم می‌کند، تا در این روزها، مستند هم بتواند جایی از زمان گرانبهای شما را در این ایام  را به صورت مفید پر کند.

ده مستند به پیشنهاد مهدی انصاری:

ایالات نامتحده آمریکا ۱ و ۲ (Divided States of America)، مقاومت نکنید (Do Not Resist)، جاسوسی که به زمین افتاد (The Spy Who Fell to Earth)، زخم‌خورده: قدرت انجمن ملی سلاح (Gunned Down: The Power of the NRA)، کشتن گانتر (Killing Gunther، اختاپوس، ایکسونامی، پایان بازی، بانو، بزم رزم

کپی برداری و نقل این مطلب تنها با ذکر نام بلاگ سینمامارکت جایز می باشد.
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن