مجله نقد فیلمگردی
اخباراخبار سینمامارکت

بیش از سی مستند ورزشی ویژه هفته «تربیت بدنی و ورزش»

همزمان با شروع هفته تربیت بدنی و ورزش شما نیز می توانید با وارد شدن به بخش «ورزش» سینمامارکت بیش از سی مستند ورزشی را تماشا و دانلود کنید.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

در این میان یکی از راهکارهای ترویج این امر مهم فرهنگ سازی آن با معرفی چهره های ورزشی و رشته های ورزشی است که در این میان مستند سازان می توانند بیشترین و بهترین نقش را ایفا کنند.

از همین رو و به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش شما می توانید با وارد شدن به بخش «ورزش» سایت سینمامارکت بیش از سی مستند ورزشی با موضوعات مختلف را تماشا و دانلود کنید.

در این بخش از سایت شما می توانید برترین مستندهای ایرانی و خارجی ساخته شده در حوزه ورزش را تماشا و دانلود کنید.

مشترکین شرکتهای اینترنتی شاتل، آسیا تک ، فن آوا و پارس آنلاین می توانند بدون کم شدن حجم اینترنتی محصولات سایت را تماشا و دانلود کنند.

برای وارد شدن به صفحه «ورزش» و دیدن مستند های ورزشی اینجا کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن