سایت سینمامارکت
پیشنهاد هفتهفیلم شناسی

به وقت فوتبال ۲

این روزها بیشتر از گرمای خرداد این گرمای فوتبال است که جامعه را تحت تاثیر قرار داده است

جام جهانی

این روزها بیشتر از گرمای خرداد این گرمای فوتبال است که جامعه را تحت تاثیر قرار داده است و کمتر جمعی پیدا می شود که  دورهم باشند ولی از فوتبال بحث نکند. در این دوره از بازی ها با وجود شبکههای اجتماعی و سرعت انتقال اخبار حرارت و شور طرفداران فوتبال بیشتر از هر دوره است و هرکسی به طریقی تلاش می‌کند تا از این هیجان و شور عقب نماند.
با توجه بهاین موضوعات و حال و هوای این روزهای فوتبال، بلاگ سینمامارکت مستند های دیوید بکهام، خاطرات یک قاضی، رویای بارسلونا، رویای مسی و… را برای تماشا به مخاطبان خود پیشنهاد میکند.
مستند «دیویدبکهام»  درباره ستاره تکرار نشدنی دنیای فوتبال می باشد که در سال ۲۰۱۴ ساختهشده است. بکهام پس از بیست و دو سال بازی در بهترین تیم های سرتاسر جهان خود را بازنشستهکرده است و حالا فرصت دارد تا هر کاری که می خواهد انجام دهد و مطابق میل خود رفتارکند. در این فرصت به دست آمده او قرار است دست به کارهای هیجان انگیزی بزند و در همینراستا وارد یک ماجراجویی فوق العاده جذاب شده است. برای انجام این کار و سپری کردنوقت خود او به برزیل می رود و چند تن از دوستان بسیار صمیمی خود را نیز با خود می برد.او وارد جنگلهای آمازون می شود.
مستند « خاطراتیک قاضی » به زندگینامه و خاطرات مسعود مرادی داور بین المللی پرداخته است. مسعودمرادی داوری است که تا به حال بازی های پر حاشیه زیادی را سوت زده. او از کودکی علاقهزیادی به این حرفه داشته؛ طوری که بازی بچه های محل را هم داوری می کرده. مرادی ازسختی های حرفه اش می گوید؛ از مسائلی که بین همکاران وجود دارد، تا نداشتن صنف و دلخوریاز کم لطفی تماشاگران.
مستند «رویایبارسلونا» راجع به تیم محبوب و قدرتمند ایالت کاتالونیا در اسپانیا است که در دنیا هواداران بسیار زیادی دارد. این تیم در سال ۱۸۹۹ تاسیس شده است و همیشه هم با تیم رئال مادرید رقابت سختی داشته است.
مستند « رایانگیگز» رویدادهای مربوط به رایان گیگز را طی فصل ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ دنبال میکند. اودر این فصل بعنوان بزرگترین بازیکن تاریخ منچستر یونایتد به مقام مدیریت این باشگاهمنصوب شد و امکانات بی سابقه ای را در پشت صحنه ی الدترافورد فراهم کرد. رایان جوزفگیگز که در تاریخ ۲۹ نوامبر ۱۹۷۳ با عنوان رایان جوزف ویلسون متولد شد، یک مربی فوتبالاهل ولزاست.وی در گذشته بعنوان بازیکن فوتبال در میادین ظاهر شده است و در حال حاضربعنوان دستیار مدیر باشگاه منچستر یونایتد و مالک مشترک باشگاه سالفورد سیتی مشغولبه فعالیت است. در این مستند جذاب با زوایای زندگی شخصی و حرفه ای او آشنا خواهید شد.
مستند «رویایمسی»از کودکان و نوجوانانی سخن می گوید که زندگی خود را در رویای تبدیل شدن بهستاره های فوتبال همچون مسی و رونالدو صرف می کنند.در بخشی از اینمستند آمده است:«همه چیز آدما میتونه تغییر کنه به جز طرفداری ازتیم محبوبش»
مستند « ستارهروی زمین » به تفکرات کودکان در رابطه با آینده کاری آنها می پردازد. در دورهکودکی انگار همه می دانند قرار است چه کاره شوند. مسأله مشترک در بیشتر کودکان ایناست که شغل آدم های مشهور را دوست دارند و همه قرار است یا بازیگر شوند یا فوتبالیست.
برای مشاهده یا دانلود هریک از محصولات بر روی  نام مستند مورد نظر کلیک کنید .
منبع: بلاگ سینمامارکت
برچسب ها
نمایش بیشتر
برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام بلاگ سینمامارکت بپیوندید: کانال بلاگ سینمامارکت

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن