مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای داستانی

تندیس طلایی ترانه پنجمین جشن موسیقی‌ما به فیلم «لاتاری» رسید

ترانه «کجا باید برم» با صدای روزبه بمانی که برای فیلم «لاتاری» بود، توانست در پنجمین جشن موسیقی‌ما، تندیس طلایی ترانه را دریافت کند.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، فیلم سینمایی «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی که سال گذشته در جشنواره فیلم فجر حضور داشت و توانسته بود عنوان پرمخاطب‌ترین فیلم حاضر در جشنواره را بدست آورد، یک شاخصه مهم مخصوصا برای جوان‌تر داشت. انتشار قطعه «کجا باید برم» با صدای روزبه بمانی از آن موسیقی‌های دوست داشتنی بود که تا مدت‌ها زمزمه خیلی‌ها شده بود. اصلا هم‌خوانی دختر و پسر حاضر در قصه «لاتاری» این موسیقی را از قبل عزیزتر هم کرده بود.

حالا و بعد از گذشت یک سال از انتشار قطعه، در پنجمین جشن «موسیقی ما»، در بخش کارشناسی ترانه، تندیس طلایی به ترانه «کجا باید برم» با ترانه و خوانندگی روزبه بمانی اهدا شد.

روزبه بمانی بعد از دریافت جایزه‌اش عنوان کرد: به همه دوستانی که باشکوه‌تر از سال‌های قبل این جشن را برگزار کردند، خسته نباشید می‌گویم. من این جایزه و همه جایزه‌های قبلی را به نفس‌های مادرم و نگاه‌های پدرم تقدیم می‌کنم.

لاتاری در جشن حافظ موفق به دریافت چند جایزه شده، اما شاید بتوان این جایزه موسیقایی را تنها جایزه رسمی‌ و البته مهمی دانست که به این فیلم مربوط می‌شود. اگر خاطرتان باشد در جشنواره فیلم فجر سال گذشته، داوران به دلیل آنکه نسبت به مضمون این فیلم انتقاد داشتند، لاتاری را نادیده گرفتند.در جشن منتقدان نیز غیر از یک کاندیداتوری برای هادی حجازی‌فر، لاتاری چندان تحویل گرفته نشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن