مجله نقد فیلمگردی
چندرسانه ایگالریویدئوها

تیزر مستند اختاپوس به کارگردانی مهدی انصاری

مستند اختاپوس به کارگردانی مهدی انصاری که جدیدترین اثر مرکز مستند سوره با همکاری اندیشکده یقین است که به بررسی موضوع مافیای صنعت خودرو از ابتدای انقلاب تا امروز می‌ پردازد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، مستند «اختاپوس» به کارگردانی آقای مهدی انصاری به پایان مراحل فنی خود رسید. این مستند که جدیدترین اثر مرکز مستند سوره با همکاری اندیشکده یقین است که به بررسی موضوع مافیای صنعت خودرو از ابتدای انقلاب تا امروز می‌پردازد.

از دیگر عوامل این مستند می‌توان به گروه فرهنگی هنری فواد به عنوان مجری طرح و آقایان روح الله قاسمی تدوینگر، مهرداد خانی مدیر تولید، حسین ابراهیمی ترکیب و طراحی صدا، سعید فرجی، میثم صبوحی، علی کریمی به عنوان تصویربرداران اشاره کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

  1. عجب چیزی بود این مستند. یه جاش طاهری که عضو هیئت مدیره ایرانخودرو بوده میگه ما رفته بودیم با پژو مذاکره کنیم یه دفعه یکی از مدیرایه پژو گفت چرا از کروز دسته سیم نمی خرید؟ ما تعجب کردیم. بعدا که چک کردیم دیدیم کروز یه رشته سیم بیشتر نمی سازه و دسته سیم نیست. اونجا پیگیری کردیم فهمیدیم کروزیا رشوه کلان به پژو دادن. اتفاقا گاو شیرده کروز همین دسته سیمه که خیلی گنددشون کرده. یا اونجاش هم جالبه که میگه کروزیا اونقدر از ایران پول کشیدن و بردن آمریکا کانادا خونه خریدن که تقی به توقی بخوره فلنگو بستن و اگر اینا صاحب ایرانخودرو بشن بی محابا کارگرا رو به باد خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن