مجله نقد فیلمگردی
گالریویدئوها

تیزر مستند «روزگار یک چهل ساله» به کارگردانی امین قدمی

مستند «روزگار یک چهل ساله» به همت مرکز مستند سازمان سینمایی حوزه هنری با موضوع مفاسد اقتصادی و چگونگی شکل گیری آن تولید شده و ساخت آن به مدت ۲ سال طول کشیده است. این مستند با هدف تحلیل یک چالش و ارائه راهکارهایی برای جلوگیری از مفاسد اقتصادی و بهبود وضعیت نامناسب اقتصادی کشور تولید شده است.

در این مستند با چهره‌های چون: احمد توکلی، علی پروین، مهدی هاشمی نسب، مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق، سیف الله یزدانی مدیر مسئول عصر اقتصاد، مریم مجیبی مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن هنرمندان، کاظم پالیزدار رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی نهاد ریاست جمهوری، داود امیریان نویسنده و … ده‌ها چهره دیگر گفتگو صورت گرفته است.

امین قدمی کارگردان این اثر، از مستند سازان جوان کشور متولد ۱۳۵۷ از تهران و دارای مدرک کارشناسی کارگردانی سینماست که پیش از این مستندهایی چون: سلام برعلی پسر موسی، فغنستام، فردای دیروز، لیلا، باز باد بی‌ترانه، آقای تریلی و … را تولید کرده است. مستند «روزگار یک چهل ساله» به لحاظ مضمون، وجوه متفاوتی با دیگر آثار این مستندساز دارد و موضوع جنجالی پشت پرده فساد اقتصادی در کشور را دستمایه قرار داده است.

این مستند یکشنبه ۱۰ شهریورماه ساعت ۱۷ در تالار سوره حوزه هنری (خ سمیه بین نجات الهی و حافظ) رونمایی می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن