مجله نقد فیلمگردی
گالریویدئوها

تیزر مستند مادر جبهه‌ ها به کارگردانی شهرام میراب اقدم

مستند مادر جبهه‌ ها به کارگردانی شهرام میراب اقدم و از تولیدات مرکز مستند سوره است که به زندگی بانو زهرا محمودی معروف به مادر جبهه ها می‌ پردازد.

مستند «مادر جبهه‌ها» که به زندگی بانو زهرا محمودی معروف به مادر جبهه ها می‌پردازد، در زمان حیات وی در سال ۸۷ تصویربرداری شده که بعد از گذشت یک دهه اوایل امسال به تدوین رسیده است.

مستند مادر جبهه ها

مرحوم زهرا محمودی نخستین زنی است که پس از آزادسازی خرمشهر وارد خاک این شهر شد و در طول هشت سال دفاع مقدس در خط مقدم کنار رزمندگان بود و به آنها یاری می‌رسانید که بعدها به «مادر جبهه ها» معروف شد.

شهرام میراب اقدم متولد ۱۳۵۸ در تهران و دارای فوق دیپلم است. از آثار قبلی وی می‌توان به: روزی روزگاری سینما، اینجا همه عشق می‌کنند، وادی خاموشان، آرامستان و گرمابان اشاره کرد.

عوامل مستند «مادر جبهه‌ها» عبارتند از: کارگردان: شهرام میراب‌اقدم، پژوهشگر: بهارک جنت‌مکان، شهرام میراب‌اقدم، فیلمبردار: فرداد فرپاک، صدابردار: عماد غفوری، تدوینگر: شهرام میراب‌اقدم، صداگذار: سالار آذریان، مدیر تولید: محمد عبدی‌زاده، عکاس: حسن نوری، تهیه‌کننده: شهرام میراب‌اقدم، تهیه شده در: مرکز مستند حوزه هنری

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن