مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای داستانیفضای مجازی

درخواست هوتن شکیبا از مردم در مورد «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد»

هوتن شکیبا بازیگر برنده جایزه جشنواره فجر از مردم خواست تا به دو قطبی ایجاد شده میان دو فیلم «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» توجهی نکنند.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، هوتن شکیبا با انتشار تصویری از دو فیلم «سرخپوست» ساخته نیما جاویدی و «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار، در واکنش به دو قطبی ایجاد شده میان این دو فیلم در سینمای ایران، در اینستاگرام نوشت: «این یک پیشنهاد است، پیشنهاد دیدن یک فیلم خوب. این روزها بسیارند از طیف‌ها و گروه‌های مختلف که سعی دارند دو قطبی درست کنند. با انواع انگ‌ها، بازی‌های رسانه‌ای و چیزهای دیگر. به اسم مستقل بودن و درد جامعه را داشتن و هر برچسب دیگری.

راستش اینکه همه‌شان منفعتی این وسط دارند و دردشان هر چه هست شما نیستید، شما تماشاگران سینمای ایران.

دو فیلم روی پرده است، با کیفیتی که به آن سینما می‌گوییم. پروداکشن درست و حسابی داشته‌اند، اجراشان بالاتر از استاندارد سینمای ایران است. شبیه همان فیلم‌هایی که در خانه‌ها روی نمایش دهنده‌های خانگی اکران می‌شوند.

از «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد» حرف می‌زنم، دو فیلم مهم سال که همزمان اکران شدند و یکی انگ می‌خورد که پولش کثیف است و دیگری سفارشی است و دولتی، حرفم همان است که این مدت بوده، فیلم خوب بر همه این بازی های رسانه ای و حرف و حدیث‌ها ارجح است و این دو فیلم هر دو ارزش دیدن دارند و مهم‌اند و وقت صرف‌شان شده. اصلا اتفاق‌های امسال این سینما هستند کنار دو سه فیلم مهم دیگر سال، از دست‌شان ندهید و به تمام آن‌ها که می‌خواهند جای شما تصمیم بگیرند دهن کجی کنید. ایستادن این دو فیلم بالای جدول فروش پاسخ واضحی برای شما از سوی خیلی‌ها دارد.»

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن