مجله نقد فیلمگردی
اخباراخبار سینمامارکت

«یک دقیقه بیشتر» فیلم ببین و جایزه بگیر

جشنواره یلدای سینمامارکت از ۲۵ آذر تا ۱۰ دی ماه با نام «یک دقیقه بیشتر» برگزار خواهد شد، در این جشنواره مخاطبان می‌توانند با تماشای فیلم‌های سینمامارکت در قرعه‌کشی ۵ جایزه ۱ میلیون تومانی شرکت کنند.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، جشنواره یلدای سینمامارکت از ۲۵ آذر تا ۱۰ دی ماه با نام «یک دقیقه بیشتر» برگزار خواهد شد، در این جشنواره مخاطبان می‌توانند با تماشای فیلم‌های سینمامارکت در قرعه‌کشی ۵ جایزه ۱ میلیون تومانی شرکت کنند.

جشنواره یلدا

مخاطبان برای شرکت در این جشنواره در ابتدا یکی از اشتراک‌های ۳ یا ۶ ماهه را خریداری می‌کنند و با این خرید ۳۰ امتیاز کسب خواهند کرد.

در ادامه مخاطبان با مشاهده هر ۳۰ دقیقه فیلم‌های سینمامارکت به صورت استریم (آن‌لاین – برخط) ۳۰ امتیاز به جمع امتیازهای خود اضافه خواهند کرد. و همچنین در صورتیکه اشتراک خود را در سینمامارکت بیافزایند به ازای هر ۳۰ روز اشتراک خریداری شده، ۱۰ امتیاز دریافت خواهند کرد.

در نهایت مخاطبان در قرعه‌کشی ۵ جایزه ۱ میلیون تومانی شرکت خواهند کرد و با هر ۳۰ امتیاز یک شانس شرکت در قرعه‌کشی خواهند داشت.

بطور مثال مخاطبی که در ابتدا یک اشتراک ۳ ماهه خریداری کرده و سپس دو فیلم را مجموعا ۸۰ دقیقه به طور استریم مشاهده کرده و بعد یک اشتراک یک‌ماهه نیز در سینمامارکت تمدید کرده باشد، ۱۲۰ امتیاز را جمع‌آوری کرده و ۴ شانس در قرعه‌کشی جوایز ۱ میلیونی جشنواره «یک دقیقه بیشتر» خواهد داشت.

در ضمن برای خرید اشتراک‌ها می‌توانید از کد تخفیف yalda  استفاده کنید.
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

‫۹ نظرها

 1. با سلام
  من اشتراک خریدم هزینه رو هم با موفقیت پرداخت کردم اما اشتراک برای من فعال نشده است لطفا رسیدگی کنید. با تشکر

 2. سلام
  من اشتراک ۳ ماهه خود را با کد تخفیف غیر از کد تخفیف یلدا خریداری کردم ( به مبلغ ۲۱۶۰۰) آیا مشمول این طرح هستم؟
  و اینکه چگونه از امتیازات خود مطلع شوم؟

  1. سلام
   بله مشکلی برای شرکت در جشنواره وجود ندارد
   متاسفانه این امکان فراهم نیست که شما از امتیاز خود با خبر شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن