آموزشآموزش‌های سینماییاخبار

دوره‌های تابستانه مدرسه هنر و رسانه آینه

ثبت نام ورکشاپ‌های تخصصی مستندسازی آغاز شد

به گزارش بلاگ سینمامارکت، ورکشاپ‌های تخصصی مستندسازی با سه عنوان «نحوه سوژه‌یابی و برقراری رابطه پویا با سوژه‌های انسانی»، «تعامل تصویربردار با سوژه بعنوان چشم کارگردان» و «تدوین در مستندهای آرشیوی» در زمینه کارگردانی، تصویربرداری و تدوین در مستند در شهریورماه برگزار خواهد شد.
عناوین ورکشاپ‌ها به شرح زیر است:

نحوه سوژه‌یابی و برقراری رابطه پویا با سوژه‌های انسانی؛ محمد کارت: در این ورکشاپ محمد کارت، کارگردان موفقِ مستندهایی همچون «آوانتاژ»، «بختک»، «خون مردگی»، که همواره در آثارش ارتباط پویای کارگردان و سوژه‌ها خودنمایی می‌کند، از تجربیات خود می‌گوید.

تعامل تصویربردار با سوژه بعنوان چشم کارگردان؛ یحیی رضایی: در این ورکشاپ یحیی رضایی تصویربردار آثار متعددی همچون «کویرس؛ وطن کوچک من»، «مادرکشی»، از تجربیات خود در تعامل با کارگردان و نکات و ظرایف وظایف تصویربردار به مثابه چشم کارگردان می‌گوید.

تدوین در مستندهای آرشیوی؛ مهدی نقویان: مهدی نقویان کارگردان مستندهای موفقی چون «ارثیه پدری»، «برادران» «پول و پورن»، در این ورکشاپ، از تجربیات تدوینی خود در سینمای مستند می‌گوید.

محل برگزاری دوره‌ها در محل مدرسه آینه به نشانی تهران، خ انقلاب، بین خ ابوریحان و فلسطین، جنب کتابفروشی ترنجستان سروش، بن بست سروش، پلاک ۲ می‌باشد. ظرفیت ورکشاپ‌ها محدود بوده، همچنین برای ثبت نام هر سه ورکشاپ تخفیف ۵۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها می‌توانند از طریق نشانی‌های زیر در سایت مدرسه هنر و رسانه آینه نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در دوره‌ها اقدام نمایند.

برای ثبت نام کلیک کنید
منبع
مدرسه هنر و رسانه آینه
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن