مجله نقد فیلمگردی
اخبارفضای مجازی

رقابت شدید قبرهای پر سروصدا و گزارش چند قتل در نظرسنجی بهترین مستند سال!

سینمامارکت نظرسنجی بهترین مستند سال 1397 را برگزار می‌کند. قرار است بهترین مستند امسال از میان 10 مستند منتخب معرفی شود.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، از چند روز گذشته نظرسنجی سایت «سینمامارکت» در ارتباط با انتخاب بهترین مستند سال شروع شده است.
نظرسنجی‌ای که شاید در نگاه اول همچون بسیاری از نظرسنجی‌های رسانه‌ها صرفا یک حرکت رسانه‌ای برای جلب توجه مخاطبان به یک موضوع باشد ولی با توجه به مخاطبان خاص این سایت تخصصی که عموما حرفه‌ای و اهل تماشای مستند محسوب می‌شوند، نمی‌توان از کنار نتایج این نظرسنجی به سادگی عبور کرد.

نظرسنجی مجازی توسط سایت سینمامارکت با موضوع بهترین مستند سال ۹۷ از بین ۱۰ مستند منتخب در حال برگزاری است. این مستندها در سال ۹۷ در جشنواره های مختلف، شبکه های مختلف سیما ،اکران های دانشگاهی و گروه هنر تجربه به نمایش در آمده‌اند.

اسامی مستندها به شرح زیر است :

آتلان به کارگردانی معین کریم الدینی

آوانتاژ به کارگردانی محمد کارت

تنها میان طالبان به کارگردانی محسن اسلام زاده

تهران دمشق به کارگردانی سید علی صدری نیا

خارج از دید۲ به کارگردانی مهدی نقویان

راه طی شده به کارگردانی علی ملاقلی پور

قبرهای پر سر و صدا به کارگردانی محمدعلی شعبانی

گزارش چند قتل به کارگردانی مهدی دزفولی

شجریان از سپیده تا فریاد به کارگردانی مهدی طوسی

هاشمی زنده است به کارگردانی علی طادی

قبرهای جنجالی در صدر
در جدیدترین نتایج این نظرسنجی قبرهای پر سر و صدا به کارگردانی محمدعلی شعبانی با در اختیار داشتن ۳۰ درصد از آرا در رتبه نخست می باشد و مستند گزارش چند قتل با روایت داستان حوادث کوی دانشگاه و ترورهای مشکوک و سریالی دوران ریاست جمهوری “سید محمد خاتمی” با ۲۱ درصد در تعقیب قبرهای پر سروصدا است.خارج از دید ۲ و راه طی شده در رتبه های بعدی نظرسنجی می باشند و سایر گزینه ها با اختلاف نزدیک در پی رسیدن به رتبه های بالا هستند.

اگر دوست داشتید رای بدید!
محمدعلی شعبانی کارگردان مستند قبرهای پر سر و صدا در استوری ایسنتاگرام خود ضمن دعوت مردم به خرید این مستند از سایت سینمامارکت، مشتاقان این مستند را دعوت به رای دادن به این فیلم کرد.

اگر نظرتان تهران دمشق باشه چه بهتر!
علی صدری نیا کارگردان مستند جذاب تهران دمشق نیز در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام خود ضمن دعوت مخاطبین به شرکت در این رای گیری با اشاره به نحوه شرکت در این نظرسنجی اظهار کرد: در نظرسنجی سینمامارکت شرکت کنید و اگر نظرتان تهران دمشق باشد که چه بهتر!

به مستندمون رای بدید، مرسی!
مهدی دزفولی کارگردان مستند گزارش چند قتل نیز در صفحه اینستاگرام خود در مورد این نظرسنجی اظهار کرد : از همه مخاطبین و دوستان و همراهان این مستند دعوت میکنم به ما و مستندمون گزارش چند قتل رای بدید.

لازم به ذکر است دیگر کارگردانان و دست اندرکاران این مستندها مخاطبین خود به رای دادن در این نظرسنجی در فضای مجازی دعوت کرده اند.

علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این نظر سنجی تا ساعت ۲۴ روز ۲۸ اسفند ماه به بلاگ سینما مارکت به آدرس blog.cinemamarket.ir مراجعه کنند.

برای شرکت در نظرسنجی کلیک کنید

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن