مجله نقد فیلمگردی

روایت کودکانه آشتی پدر با پدربزرگ در سینماحقیقت

تلاش های پسرک برای آشتی پدر با پدربزرگ گمشده موضوع یکی از فیلم‌ های بخش فیلم‌ های کوتاه مسابقه ملی به کارگردانی آرش رخشا در سینماحقیقت است.

به گزارش بلاگ سینمامارکت و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، مستند «پدربزرگ» به کارگردانی آرش رخشا در بخش فیلم‌های کوتاه مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت با ۲۶ اثر دیگر به رقابت خواهد پرداخت.

آرش رخشا که تازه ترین مستند خود را به تهیه کنندگی داوود سماواتی در کوردستان ساخته است قصه هستیار پسر خردسالی را روایت می‌کند که در تلاش است پدربزرگش را با پدرش آشتی دهد. به همین خاطر همراه پدرش سفری را برای پیدا کردن پدربزرگ آغاز می‌کند.

دیگر عوامل مستند عبارتند از: دستیار کارگردان: رضا حیدری پناه، پژوهشگر: آرش رخشا، تصویربردار: آرش رخشا، صدابردار: سعید مظفری، صداگذار: هادی شبانکاره، تدوینگر: آرش رخشا، گوینده متن: هستیار امینی، آهنگساز: حنیف هورسان، مدیرتولید: کیوان موقوفه و عکاس: فریال چراغی.

کارگردان کرمانشاهی این مستند پیشتر فیلم کوتاه «آگرین» و مستندهای «انشان و سازمان» و «ژین» را کارگردانی کرده است. «پدربزرگ» اولین نمایش خود را در سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت تجربه خواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن