مجله نقد فیلمگردی
گالریویدئوها

رونمایی از تریلر مستند «غیرقابل لمس» Untouchable

تقریباً دو سال از زمانی می‌گذرد که چند افشاگری در مورد «هاروی واینستین» موجب به راه افتادن جنبش #من‌هم شد، بااین‌حال هنوز هم‌بنیانگذار «شرکت واینستین» در صدر اخبار قرار دارد چرا که گزارش‌هایی در مورد ادامه مذاکرات او با شاکیانش برای حل‌وفصل موضوع وجود دارد و شاکیان جدیدی نیز پیدا شده‌اند که علیه دیگر متهمین به تجاوز جنسی، ادعاهایی داشته‌اند.

روز چهارشنبه در میانه اخبار مربوط به «جفری اپستاین» که به‌عنوان جدیدترین مرد رسوا شده در جنبش #من‌هم مطرح شده بود، «هولو» زمان اکران مستند «غیرقابل لمس» را اعلام و تریلر آن را نیز منتشر نمود. این مستند که توسط «اورسولا مک‌فارلین» کارگردانی شده است به افول سریع واینستین می‌پردازد که زمانی یکی از تهیه‌کنندگان قدرتمند صنعت فیلم بود.

تریلر این مستند دربرگیرنده صحبت افرادی نظیر «روزانا آرکوئت»،«هوپ اکساینر د امور»،«پاز دلا هوئرتا»، «زلدا پرکینز»، «اریکا روزنبام»، «کایتلین دولینی»، «لوئیس گادبولد» و «ننت کلات» است که واینستین را به تجاوز جنسی متهم کرده‌اند. این چند نفر که تنها بخش کوچکی از ۹۱ نفر شاکی واینستین هستند، به بیان این مطلب می‌پردازند که عمل سوء مورد اتهامی که واینستین انجام داده، چه تأثیرات بدی برای آن‌ها داشته است.

مستند «غیرقابل لمس» از دوم سپتامبر در سرویس پخش اینترنتی هولو اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن