مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

ساخت مستند سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری

مستند سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری آخرین مراحل فنی را سپری می‌کند و به زودی آماده نمایش می‌شود.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، سام کلانتری مستندساز درباره فیلم جدیدش گفت: مستند سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» آخرین مراحل فنی را سپری می‌کند و به زودی آماده نمایش می‌شود.

به گفته وی، اولین نمایش جشنواره‌ای این فیلم در ایران در سیزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» امسال خواهد بود.

کلانتری که نویسندگی و کارگردانی این مستند را برعهده دارد دیگر عوامل فیلمش را اینگونه معرفی کرد: حامد شکیبانیا و محسن شاه محمد میرآب تهیه کنندگی «جایی برای فرشته‌ها نیست» را برعهده دارند و کار محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است. همچنین رضا تیموری فیلمبردار، هایده صفی یاری تدوینگر، انسیه ملکی صداگذار و حبیب خزاعی‌فر آهنگساز این فیلم هستند.

این مستندساز در پایان درباره موضوع فیلمش گفت: «جایی برای فرشته‌ها نیست» درباره تیم ملی هاکی دختران ایران و ماجراهایی است که در زندگی‌شان دارند. این فیلم روایت امیدها، ترس ها و آرزوهای این دختران است و ماجرای رفتنشان به مسابقات آسیایی را نیز نشان می‌دهد. می‌توان گفت با درامی درباره این تیم و اتفاقات دختران آن مواجه هستیم.

از ویژگی‌های مستند سینمایی «جایی برای فرشته‌ها نیست» حضور عوامل سینمایی در ترکیب تولید آن است و هایده صفی یاری نیز پس از مدت‌ها مونتاژ یک مستند را پذیرفته است.

منبع
صبا
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن