مجله نقد فیلمگردی
اخباراخبار سینمامارکت

سخنی با مخاطبین؛ دلایل افزایش قیمت بسته‌های اشتراک سینمامارکت

سینمامارکت به دلیل افزایش قیمت‌ کالاهای اساسی و هزینه‌های جاری در ارائه محتوا مجبور به افزایش قیمت‌ خرید اشتراک شده‌ است.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، نفوذ اینترنت و گسترش استفاده از بستر فضای مجازی، دسترسی به محتوای مورد نیاز را برای کاربران ساده کرده است. به خصوص محتوای صوتی و تصویری مانند فیلم‌ها و مستندها که در گذشته دسترسی به آن با مشکلاتی روبه‌رو بود و علاقه‌مندان مجبور بودند برای پیدا‌کردن فیلم‌های مستند مورد علاقه خود ساعت‌های زیادی را در مغازه‌های شهر به جست‌وجوی آن بپردازند.

سینمامارکت در دو سال گذشته هیچ افزایش قیمتی در بسته‌های اشتراکی خود نداشت. پس از افزایش محسوس قیمت در همه حوزه‌ها و بالا رفتن تورم، در ابتدای سال ۹۸ تصمیم بر آن شد بسته‌های اشتراکی سایت سینمامارکت با قیمت‌های جدید ارائه شود.

همچنین طبق قانون بایستی مالیات بر ارزش افزوده توسط مصرف‌کننده پرداخت شود، ولی با توجه به افزایش قیمت صورت گرفته و همچنین تسهیل دسترسی محتوا برای مخاطبین، در حال حاضر مبلغی اضافه‌تر از قیمت بسته‌های اشتراکی از خریداران دریافت نمی‌شود.

لازم به ذکر است سینمامارکت در جهت رفاه حال مخاطبان خود امکان تماشای آنلاین و دانلود محصولات خود را بدون کم شدن حجم مصرفی اینترنت و رایگان برای مشترکین سرویس اینترنت شرکت‌های شاتل، آسیاتک، فن‌آوا، پارس آنلاین، پیشگامان و رهام داتک فراهم کرده‌است.

قیمت‌های جدید خرید اشتراک در سینمامارکت به شرح زیر است:

اشتراک ۲ روزه   ۷۰۰۰۰ریال

یک ماهه         ۱۸۰۰۰۰ریال

سه ماهه        ۴۲۰۰۰۰ریال

شش ماهه     ۷۰۰۰۰۰ریال

علاقه ­مندان برای خرید اشتراک به سایت سینمامارکت http://cinemamarket.ir مراجعه کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن