مجله نقد فیلمگردی
اخباربرنامه های تلویزیونی

شاگرد آیت‌الله جوادی‌آملی به «شوکران» می‌آید

حجت‌الاسلام دکتر حمید پارسانیا، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و از شاگردان برجسته آیت‌الله جوادی‌آملی، میهمان چهاردهمین برنامه «شوکران» است.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، حجت‌الاسلام دکتر حمید پارسانیا، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و از شاگردان برجسته آیت‌الله جوادی‌آملی، میهمان چهاردهمین برنامه «شوکران» است.

چهاردهمین قسمت برنامه تلویزیونی «شوکران» پس از یک هفته تعطیلی به دلیل همزمانی با ایام سوگواری اربعین حسینی، دوشنبه ۱۴ آبان با حضور حجت‌الاسلام دکتر حمید پارسانیا، رئیس شورای حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی از شبکه ۴ سیما پخش می‌شود.

پارسانیا متولد ١٣٣٧ در مشهد، متفکر و نظریه‌پرداز فلسفه علوم اجتماعى، استاد علوم اجتماعى دانشگاه تهران، استاد پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و از برجسته‌ترین شاگردان آیت‌الله جوادى‌آملى است.

از تألیفات وی می‌توان «علم و فلسفه»، «حقیقت و دموکراسی»، «سکولاریسم، مبانی معرفتی و سیمای اجتماعی سکولاریسم و معنویت»، «جامعه‌شناسی معرفت و علم»، «پلورالیسم: زمینه‌های عقیدتی و اجتماعی»، «هفت موج اصلاحات: نسبت تئوری و عمل»، «هستی و هبوط» و «عرفان و سیاست» را نام برد.

«شوکران» محصول مشترک حوزه هنری و شبکه ۴ سیما به تهیه‌کنندگی علی قربانی است که دوشنبه‌ها حوالی ساعت ٢١ روی آنتن می‌رود و بازپخش آن نیز روزهای سه‌شنبه ١٠ صبح و جمعه ساعت ۱۴ است.

شما می توانید قسمت های قبلی برنامه شوکران را با کلیک کردن در اینجا تماشا و دانلود کنید.
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن