مجله نقد فیلمگردی

شنوای ناگفته های شهر شلوغ در پردیس چارسو باشید

مستند ناگفته های شهر شلوغ ساخته بابک گودرزی‌ نژاد که در بخش فیلم‌ های کوتاه مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره بین‌ المللی سینماحقیقت حضور دارد، با نگاهی پژوهشی روابط زناشویی ناموفق را مورد بحث می‌ گذارد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، بابک گودرزی‌نژاد در مقام تهیه‌کننده، کارگردان و پژوهشگر سعی کرده تا در تازه ترین اثر خود نگاهی اجتماعی و پژوهشی به معضل روابط زناشویی ناموفق داشته باشد و «ناگفته های شهر شلوغ» را در معرض قضاوت داوران و بینندگان سیزدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت قرار دهد.

کارگردان در این اثر علمی، پژوهشی و اجتماعی تلاش کرده با نگاهی به روابط زناشویی ناموفق و طرح مسأله به عنوان یک معضل اجتماعی، آگاهی کم اجتماع نسبت به مقوله اشاره شده را افزایش دهد.

بابک گودرزی نژاد طهران از سال ۷۸ وارد این عرصه شده و «در ستایش طراحی»، «یادداشت های شهر شلوغ»، «غریبه شهر شلوغ» و «گنجینه دفاع » را کارگردانی کرده است و امسال در جشنواره سینماحقیقت از تازه ترین اثر خود رونمایی میکند.

دستیار کارگردان، تدوینگر، مدیر تولید و عکاس این پروژه بهرام عمرانی بوده و تصویربرداری و صدابرداری آن را امین جعفری انجام داده است. صداگذاری این اثر هم برعهده رضا نریمی زاده بوده است.

سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۸ به دبیری «محمد حمیدی‌مقدم» در پردیس سینمایی چارسو تهران برگزار خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن