مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

فاز اول فیلمبرداری مستند سینمایی «گاگریو» تمام شد

فیلمبرداری فاز اول مستند سینمایی «گاگریو» به کارگردانی محمود کاملی به پایان رسید.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، فیلمبرداری فاز نخست مستند سینمایی «گاگریو» به تهیه کنندگی عباس رافعی و محمود کاملی به پایان رسید و گروه منتظر فصل زمستان هستند تا فیلمبرداری بخش پایانی فیلم را از سر بگیرند.

«گاگریو» قصه روستای سرآقاسید و اهالی روستا را در قالب مستند داستانی روایت می کند؛ روستایی پلکانی در رشته کوه های زاگرس با مردمانی از قوم بختیاری که در شرایطی سخت روزگار می گذرانند. در این روستا خانه ها فاقد دستشویی و حمام هستند و بهداشت عمومی در شرایطی نابسامان است.

دوربین با گل نسا که از چشمه آب شور روستا نمک استخراج می کند همراه می شود که پسری بیمار دارد و گل نسا به امامزاده آقاسید عیسی متوصل می شود تا بیمارش را شفا دهد و … .

محمود کاملی که به عنوان مدیر فیلمبرداری در سینما و تلویزیون فعالیت می کند، کارگردانی این اثر را برعهده دارد.

تدوین فیلم «گاگریو» به زودی توسط مسعود فرجام آغاز می شود.

عباس رافعی که چندی پیش فیلم سینمایی «بُهت» را کارگردانی کرده بود این اثر را در آستانه اکران دارد و محمود کاملی نیز ۲ فیلم «مریم بانو» و «اینجا کربلاست» را در مقام کارگردان در مراحل پایانی ساخت دارد که به زودی آماده نمایش می شوند.

برخی از عوامل فیلم سینمایی «گاگریو» عبارتند از تهیه کنندگان: عباس رافعی، محمود کاملی، نویسنده، کارگردان و مدیر فیلمبرداری: محمود کاملی، تحقیق و پژوهش: ناهید کاملی، همراهان نویسنده: آرش آیش، بهار روحانی، حجت کاغذچی و مرام خادم، تصاویر هوایی: حمید کاملی، تدوین: مسعود فرجام، مدیر تولید و برنامه ریزی: آرام طبری، دستیار فیلمبردار: مسعود گرجی، دستیار کارگردان: مصطفی دادور، دستیارتولید: بهنام دادور، هماهنگی: حجت دادور، سرمایه گذار: محمود کاملی، مجری طرح: آزوره فیلم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن