مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

مستند “باشگاه حیوانات” روی پرده جشنواره مستندهای مردم‌شناسی اتریش

فیلم مستند "باشگاه حیوانات" ساخته هادی آفریده در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره مردم‌شناسی وین اتریش "Ethnocineca" روی پرده می‌رود.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، فیلم مستند «باشگاه حیوانات» در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره مردم‌شناسی اتریش نمایش داده می شود.

این جشنواره که به صورت تخصصی در حوزه مستندهای مردم‌شناسی، جامعه‌شناسی و قوم‌نگاری فعالیت دارد، مستند «باشگاه حیوانات» را در بخش مسابقه بین‌الملل و از تاریخ ۲۳ تا ۲۹ می ۲۰۱۹ برابر با ۲ تا ۸ خرداد ۱۳۹۸ در شهر وین به نمایش گذاشته و داوری می‌کند.

مستند «باشگاه حیوانات» تلاش دارد با نگاهی پژوهشی به شرایط زیست انواع حیوانات خانگی اهلی و غیره اهلی که در خانه‌های مردم نگهداری می‌شود، نزدیک شده و شرایط زیست و نگهداری حیوانات را مورد بررسی قرار دهد.

این فیلم محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و پخش بین‌الملل آن توسط علیرضا شاهرخی در شرکت پخش هنر هفتم انجام می‌شود.

عوامل تولید مستند «باشگاه حیوانات» عبارتند از پژوهشگر، تهیه‌کننده و کارگردان: هادی آفریده، فیلمبردار: رضا تیموری، تدوین: بابک بهرام‌بیگی، صدابردار: شاهین پورداداشی، طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، آهنگساز: حمیدرضا آفریده، نویسندگان: بابک بهرام‌بیگی و روشنک اهرابی، اصلاح رنگ و نور: رضا تیموری، مدیر تولید: اعظم صادقی‌منفرد.

«باشگاه حیوانات» هم‌اکنون در گروه سینمایی «هنر و تجربه» در حال اکران عمومی است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن