مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

مستند زندگینامه طلبه شهید مصطفی قاسمی ساخته می‌شود

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در همدان گفت: به زودی مستند زندگینامه طلبه شهید مصطفی قاسمی ساخته می‌شود.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، مسلم مخفی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهادت مظلومانه شهید مصطفی قاسمی سبب اندوه و تالّم بسیاری از مردم و هم میهنان شده است، اظهار داشت: این طلبه ساده زیست که عمر خود را در کمال سادگی و گمنامی به تحصیل و تبلیغ دین مقدس اسلام سپری کرد خداوند اینگونه مقدر کرد ردای سرخ شهادت بپوشد و با عزت آسمانی شود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم قدرشناس و مومن همدان در مراسم تشییع تدفین و بخاک سپاری این شهید عزیز گفت : این قدرشناسی و حضور مردم نشان داد که روحانیت همچنان در دل مردم جا دارد و این دلیل عصبانیت و کینه توزی برخی بدخواهان است.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در همدان گفت: امیداست این حرکت ددمنشانه که سبب تالّم و جریه‌دار شد افکار عمومی مردم شده است تذکری باشد تا مسئولان ذیربط در مورد کنترل و نظارت بر فضای مجازی و نیز برخورد بر اخلال گران نظم و امنیت عمومی مردم قاطعانه اقدام کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به تاکید آیت الله شعبانی نماینده معزز ولی فقیه در استان بر ساخت مستندی از زندگی این شهید و معرفی او به عنوان روحانی مردمی و مخلص به جامعه این موضوع در دستور کار قرار گرفت و روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان با همکاری نهادهای دیگر این مستند را خواهند ساخت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن