سایت سینمامارکت
اخبارسینمای مستند

مستند زندگینامه طلبه شهید مصطفی قاسمی ساخته می‌شود

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در همدان گفت: به زودی مستند زندگینامه طلبه شهید مصطفی قاسمی ساخته می‌شود.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، مسلم مخفی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهادت مظلومانه شهید مصطفی قاسمی سبب اندوه و تالّم بسیاری از مردم و هم میهنان شده است، اظهار داشت: این طلبه ساده زیست که عمر خود را در کمال سادگی و گمنامی به تحصیل و تبلیغ دین مقدس اسلام سپری کرد خداوند اینگونه مقدر کرد ردای سرخ شهادت بپوشد و با عزت آسمانی شود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم قدرشناس و مومن همدان در مراسم تشییع تدفین و بخاک سپاری این شهید عزیز گفت : این قدرشناسی و حضور مردم نشان داد که روحانیت همچنان در دل مردم جا دارد و این دلیل عصبانیت و کینه توزی برخی بدخواهان است.

مدیر روابط عمومی و ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در همدان گفت: امیداست این حرکت ددمنشانه که سبب تالّم و جریه‌دار شد افکار عمومی مردم شده است تذکری باشد تا مسئولان ذیربط در مورد کنترل و نظارت بر فضای مجازی و نیز برخورد بر اخلال گران نظم و امنیت عمومی مردم قاطعانه اقدام کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به تاکید آیت الله شعبانی نماینده معزز ولی فقیه در استان بر ساخت مستندی از زندگی این شهید و معرفی او به عنوان روحانی مردمی و مخلص به جامعه این موضوع در دستور کار قرار گرفت و روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان با همکاری نهادهای دیگر این مستند را خواهند ساخت.

برچسب ها
نمایش بیشتر
برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام بلاگ سینمامارکت بپیوندید: کانال بلاگ سینمامارکت

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن