مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

مستند شدن اثر جدید اوباما در نتفلیکس پخش می شود

به دنبال پیروزی اسکار برای مستند کارخانه آمریکایی، باراک و میشل اوباما بار دیگر در همکاری با نتفلیکس در حال ساخت یک فیلم مستند جدید در مورد تور کتاب اخیر میشل برای به تصویر کشیدن خاطرات او هستند.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، اوباما اعلام کرد مستند جدیدی نت فلیکس در مورد تور کتاب «شدن» اثر میشل اوباما پخش خواهد شد.

این مستند با عنوان «شدن» که برگرفته از نام همین کتاب است، پس از خاطرات منتشر شده میشل اوباما در اواخر سال ۲۰۱۸، جنبه هایی منحصر به فرد و دقیق از زندگی میشل اوباما را نشان می دهد و تماشاگران را با خود به پشت صحنه می برد، هنگامی که او برای تبلیغ کتاب خود به یک تور ۳۴ شهری می رود.

هم خاطرات و هم فیلم درباره برجسته کردن قدرت اجتماع به عنوان پُلی برای وصل کردن شکافها و روحِ ارتباط است که وقتی مردم آشکارا و صادقانه داستانهای خود را به اشتراک می گذارند، بوجود می آید.

مستند شدن اوبامانادیا هالگرن، مستندساز، که اعتبار او شامل نامزدی اسکار را برای خلق مستند «پس از ماریا» در کارنامه خود دارد، کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. کتی شِواینی، مریلین نس و لورن سیوفی به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارند.

میشل اوباما در بخش اعلام این همکاری نوشت: امیدوارم این فیلم در این برهه چالش سخت با پاندمی ویروس کرونا، برای شما شادی و رضایت به دنبال داشته باشد.

مستند «شدن» که روایت صحنه، پشت صحنه و خاطرات تور طولانی مدت کتاب میشل اوباما است ۶ ماه می(۱۷ اردیبهشت) در نتفلیکس پخش خواهد شد.

منبع
ورایتی
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن