مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

مستند نویز با روایت نادر مشایخی و به کارگردانی رضا سورانی آماده نمایش شد

مستند نویز به کارگردانی رضا سورانی و تهیه‌ کنندگی پیام رفیعی با موضوع چگونگی زندگی میان کهکشانی از سر و صدا با روایت نادر مشایخی آماده نمایش شد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، فیلم مستند «نویز» با حضور نادر مشایخی با موضوع محوری چگونگی زندگی میان کهکشانی از سروصدا به تهیه‌کنندگی پیام رفیعی و کارگردانی رضا سورانی آماده نمایش شد.

شخصیت محوری این مستند نادر مشایخی است که براساس نظریات «جان کی» نورپرداز صدا و موسیقی و تجربیات خود، ما را به درک جدیدی از سروصدا می رساند و مخاطبان را با مفهوم فرهنگ شنیداری به شیوه متفاوتی آشنا می‌کند.

شهرهای بزرگ امروز پر از سروصدا هستند و سوال اینجا است که آیا می توان همه صداها را خاموش کرد؟ میان شنیدن یا گوش کردن صداها آیا تفاوتی وجود دارد و در مستند «نویز» تلاش شده به این ۲ پرسش بنیادی با حضور نادر مشایخی به عنوان یکی از برجسته‌ترین موسیقیدان معاصر ایران پاسخ داده شود.

مستند «نویز» تلاش دارد تا رویکرد ما را به سروصدای شهری تغییر دهد و مخاطب این فیلم نه تولیدکنندگان سروصدا بلکه مخاطبان آن هستند و دستیابی به این راه حل که چگونه می‌توان در کلان شهری مانند تهران و در میان کهکشانی از صداها زندگی کرد؟

مستند «نویز» به کارگردانی رضا سورانی و تهیه کنندگی پیام رفیعی تولید شده در خانه مستند و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن