مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

مهدی باقری خبر داد: مستند «سوریه ۲۰۱۸» به زودی عرضه می شود

تهیه‌کننده و کارگردان مستند «سوریه ۲۰۱۸» از مراحل پایانی تولید این مستند خبر داد و گفت قرار است به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی عرضه شود.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، مهدی باقری، تهیه‌کننده و کارگردان مستند «سوریه ۲۰۱۸» ضمن اعلام خبر آماده‌سازی این مستند گفت: ضرورت پرداختن به زوایای جدید و متفاوت از بحران سوریه مارا بر آن کرد تا تولید مستندهای اجتماعی را در این کشور آغاز کنیم و امروز پس از ۶ ماه از شروع پیش‌تولید و تولید، این مستند روزهای پایانی مراحل تولید خود را طی می‌کند و به زودی در رسانه‌ها عرضه می شود.

وی افزود: با گذشت ۷ سال از آغاز تحولات سوریه، به نظر می‌رسد زمان مناسبی برای پرداختن به این موضوع است که چرا دست رسانه‌های داخلی از محتوای مناسب و درخور مخاطب در این حوزه خالی است؟

کارگردان مستند «سوریه ۲۰۱۸» افزود: فضای کشور سوریه و بزرگی اقدام نجات‌بخش جمهوری اسلامی در رفع سایه شوم تروریسم از این کشور و منطقه، فرصت بی‌بدیلی برای نمایش اقدامات بشردوستانه و تاریخ‌ساز مدافعان حرم است.

باقری در پایان گفت: در این مستند عوامل تولید بر خلاف تولیدات گذشته خود در حوزه مستند بحران، از فضای جبهه‌های نبرد با تروریسم فاصله گرفته‌اند و سراغ مردمان این کشور رفته‌اند و سعی کردند با به تصویر کشیدن تحولات کنونی سوریه، آخرین وضعیت جناح‌بندی‌های بین‌المللی در این کشور را به نمایش در بیاورند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن