مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

نت‌فلیکس ساخت «اقیانوس‌ها» را به سازنده «سیاره آبی ۲» سفارش داد

«جیمز هانی‌بورن» سازنده «سیاره آبی 2» می‌خواهد اولین مستند فاخرش در مورد طبیعت را بسازد و بدین منظور دریاها را برای این کار انتخاب کرده است.

نت‌فلیکس در قراردادی که با «جیمز هانی‌بورن» سازنده «سیاره آبی ۲» دارد می‌خواهد اولین مستند فاخرش در مورد طبیعت را بسازد و بدین منظور دریاها را برای این کار انتخاب کرده است. این سرویس پخش اینترنتی به شرکت «فری‎بورن مدیا» متعلق به هانی‌بورن سفارش ساخت مجموعه «اقیانوس‌ها» را داده است.

اعلام رسمی این خبر پس از آن منتشر شد که سایت «ددلاین» در ماه ژانویه خبر از امضای قراردادی چندساله بین نت‌فلیکس و هانی‌بورن داده بود که طی آن، مجموعه مستندهایی در مورد طبیعت و دانش ساخته می‌شود.

اگرچه هفتاد درصد سطح کره زمین را آب فرا گرفته است، اطلاعات کمی در مورد ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر اقیانوس وجود دارد. هر اپیزود این مجموعه به یک اقیانوس می‌پردازد و اطلاعاتی در مورد وضعیت اقیانوس‌ها، جغرافیا و علوم مرتبط با شناخت زمین را به مخاطب ارائه می‌کند تا این ویژگی‌های منحصربه‌فرد را به شیوه‌ای نوین تجربه کنند.

نتفلیکس

این مجموعه مستند با نشان دادن موجودات خارق‌العاده‌ای که در هر اقیانوس زندگی‌ می‌کنند به تحسین تنوع بزرگ‌ترین زیست‌گاه‌های حیات‌وحش سیاره ما می‌پردازد: از آب‌های گرم اقیانوس هند گرفته تا آب‌های سرکش اقیانوس اطلس، از آب‌های فریبنده و به‌ظاهر آرام اقیانوس آرام که در حلقه‌ای از آتش محاط شده‌اند تا انزوای منجمدکننده اقیانوس‌های منجمد جنوبی و شمالی.

کپی برداری و نقل این مطلب تنها با ذکر نام بلاگ سینمامارکت جایز می باشد.
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن