مجله نقد فیلمگردی

نصرالله مدقالچی سرنوشت موسس خودکار بیک را روایت کرد

نصرالله مدقالچی به عنوان گوینده متن فیلم مستند خودکار به روایت زندگی پدر نوشت افزار ایران و موسس کارخانه خودکار بیک می‌ پردازد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، «خودکار» به کارگردانی محمد ثقفی که در بخش مستندهای کارآفرینی سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت پذیرفته شده است، درباره علی اکبر رفوگران پدر نوشت افزار ایران، موسس کارخانه خودکار بیک و مداد سوسمار است.

این مستند که در بخش مستندهای کارآفرینی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت حضور دارد در سال ۱۳۹۸ تولید شده و با ۱۲ مستند دیگر در این بخش به رقابت می‌پردازد.

عوامل تولید مستند «خودکار» عبارتند از: پژوهشگر: محمد ثقفی و فرناز صالحی، کارگردان و تدوینگر: محمدثقفی، تهیه کننده: عطا پناهی، صدابرداران:علیرضا افخمی،میثم یاردیلو،صداگذار:مهدی اکبریان، تصویربرداران: مسلم تهرانی،حسن ناهی،نویسنده گفتارمتن:فرناز صالحی، گوینده متن: نصرالله مدقالچی، مدیرتولید:اکبر کاظمی، عکاس: عارفه حسینی، تهیه شده در: خانه مستند انقلاب اسلامی.

محمد ثقفی دارای مدرک کارشناسی سینما و کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره است و ضمن کارگردانی فیلم کوتاه «واهمه» و مستند «بالاتر از افسانه‌ها»، تدوین مجموعه مستندهای «هویدا»، «شورش علیه سازندگی»، «روایت سیل»، «علم» و «فرزند کوهستان» را در کارنامه کاری خود دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن