مجله نقد فیلمگردی
اخبارفضای مجازی

واکنش کاربران مجازی به انتشار اینترنتی فیلم سینمایی لاتاری

بعد از انتشار فیزیکی و اینترنتی این فیلم ارزشمند خصوصا در سایت سینمامارکت برخی کاربران مجازی در صفحه های شخصی خود درمود این فیلم نوشته و دیگران را به دیدن این فیلم دعوت کردند.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، لاتاری فیلمی با کارگردانی محمدحسین مهدویان، نویسندگی مشترک ابراهیم امینی و محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۶ است.

این فیلم در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در سینماهای ایران اکران شده‌است؛ و پرمخاطب‌ترین فیلم سی و ششمین جشنواره فجر می‌باشد و از هفته گذشته در دو بخش فروش فیزیکی و اینترنتی قابل دسترسی برای علاقه مندان است.

لاتاری اکنون دومین فیلم پرفروش غیر کمدی سینمای ایران و پر مخاطب‌ترین فیلم اکران نوروزی ۱۳۹۷ می‌باشد. لاتاری در زمان اکران‌های جشنواره از استقبالی بی‌نظیر برخوردار شد و در برخی از سینماها به سانس فوق العاده رسید. مخاطبان و کسانی که این فیلم را در سینما دیده‌اند این فیلم را روایتی از غیرت و مردانگی ایرانی می‌‌دانند.

بعد از انتشار فیزیکی و اینترنتی این فیلم ارزشمند به خصوص در سایت سینمامارکت برخی کاربران فضای مجازی در صفحه‌های شخصی خود در مورد این فیلم نوشته و دیگران را به دیدن این فیلم دعوت کردند.

برخی کاربران از موسیقی فیلم تعریف کرده و فیلم لاتاری را یکی از اثر‌های سینمایی مورد علاقه خود در دو سال گذشته دانستند.

لاتاری توییتر

در ادامه این واکنش‌ها محمود رضوی تهیه کننده فیلم در قسمت استوری صفحه اینستاگرام خود از مردم دعوت کرد تا لاتاری را قانونی و از سایت‌های رسمی خریداری کنند.

برخی دیگر از کاربران فضای مجازی فیلم لاتاری را برای به نمایش کشیدن غیرت پسند کرده و از صحنه‌های خاص این فیلم نوشتند.

برخی دیگر از کاربران مجازی با تعریف از فیلم لاتاری دیگران را دعوت کردند تا فیلم را از سایت‌های رسمی و قانونی دانلود و تماشا کنند.

تماشای فیلم سینمایی “لاتاری”
برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن