مجله نقد فیلمگردی
تصاویرگالری

پوستر مستند صحنه هایی از یک جدایی به کارگردانی وحید صداقت

مستند صحنه هایی از یک جدایی که در آستانه دهمین سال ساخت فیلم «جدایی نادر از سیمین» به کارگردانی اصغر فرهادی آماده نمایش شده، روایتی از شکل‌گیری ایده و فیلم‌نامه،نحوه انتخاب بازیگران تا پایان فیلم‌برداری و بازتاب‌های جهانی این فیلم است. در این مستند هم‌چنین همراه با تصاویری از فیلم و پشت صحنه با روایت اصغر فرهادی،گفت‌گوهایی نیز از مایک لی ، ژان کلود کریر و ابراهیم گلستان نشان داده‌می‌شود. این فیلم قرار است در گروه هنرو تجربه اکران شود.

مستند صحنه هایی از یک جدایی

وحید صداقت پیش از این مستند «درباره فروشنده» را به طور مشترک با تهمینه منزوی کارگردانی کرده‌است که آن هم به چگونگی شکل گرفتن «فروشنده» هفتمین فیلم کارنامه فیلم‌ساز برجسته ایرانی اصغر فرهادی می‌پردازد.این مستند در گروه هنروتجربه اکران شد.

مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی»سه شنبه ١٩ آذر ساعت ١٨ در سالن شماره یک چارسو، چهارشنبه ٢٠ آذر ساعت ٢١ در موزه سینما و شنبه ٢٣ آذر ساعت ١۶ در سالن شماره شش چارسو در جشنواره سینما حقیقت بر پرده می‌رود.

«صحنه‌هایی از یک جدایی» کارگردان،تهیه‌کننده و تدوین: وحید صداقت-صدا:محمد رضا دلپاک-تصویر : تهمینه منزوی، فرهاد طالبی نژاد،علی حمید-تصاویر پشت صحنه فیلم «جدایی نادر از سیمین» از سید وحید حسینی-موسیقی : نیما اورکی-صدابردار : شاهین پورداداشی-تصحیح رنگ و نور : رضا تیموری-طراح پوستر: علی عزیزی-روابط عمومی : ثمین مهاجرانی-مجری طرح : طلوع فیلم

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن