مجله نقد فیلمگردی
اخبارسینمای مستند

پویش جهادی؛ “اکرانت” در کنار سیل زدگان

مجموعه اکرانت با توجه به برنامه‌ریزی برای رونمایی و عرضه محصولات جدید، پویش “اکران به نفع سیل زدگان” را با مستند “نفوذی” کلید زد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، مجموعه اکرانت که بستری برای اکران محصولات سینمایی و مستند در ⁩فضاهای غیر سینمایی هستند، پویش اکران به نفع سیل زدگان را به راه انداختند.

همزمان با آغاز سال ۹۸ شاهد اتفاقات ناگوار در برخی نقاط کشور عزیزمان ایران بودیم. مجموعه اکرانت با توجه به برنامه‌ریزی برای رونمایی و عرضه محصولات جدید، پویش “اکران به نفع سیل زدگان” را با مستند “نفوذی” کلید زد. در این طرح شما می توانید با اختصاص درآمد حاصل از بلیط فروشی خود به هموطنان آسیب دیده، ضمن همدردی با هموطنان، از ۵۰% تخفیف اکرانت در اکران مستند نفوذی بهره‌مند شوید.

همچنین در این طرح پوستر برنامه اکران و فیش بلیط(نیکوکاری) توسط اکرانت طراحی شده که شما می‌توانید ضمن اکران، بسته تبلیغی این پویش را نیز دریافت نمایید.

اکرانت
اکرانت

جهت ثبت نام در این طرح می توانید به سایت اکرانت مراجعه و در صفحه باز شده در قسمت ثبت درخواست اکران، مشخصات خود و محل اکران را وارد کنید تا شما هم جزئی از این سیل مهربانی و اکران‌کنندگان این پویش باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن