مجله نقد فیلمگردی
اخباراخبار سینمامارکت

گزارش فعالیت “سینمامارکت” در الکامپ

همزمان با اختتامیه  بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی که به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد غرفه سینمامارکت نیز به فعالیت خود خاتمه داد.

به گزارش بلاگ سینماماکت، همزمان با اختتامیه  بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی که به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد غرفه سینمامارکت نیز به فعالیت خود خاتمه داد.

در نمایشگاه الکامپ ۹۷ که از تاریخ ششم مرداد ماه رسماً آغاز و امروز نهم مرداد به کار خود پایان داد شرکت‌های معتبر فعال در زمینه الکترونیک و دیجیتال گرد هم آمده اند تا از جدیدترین سرویس‌ها و محصولات خود برای کاربران ایرانی رونمایی کنند.

به گفته برگزار کنندگان امسال توجه ویژه‌ای به استارت آپ‌ها شده و تعداد زیادی از استارتاپ های داخلی با تکیه بر تیم های توسعه دهنده متشکل از دانشجویان و جوانان ایرانی از ایده‌های خود در الکامپ رونمایی کرده‌اند.

با همین رویکرد و جهت حضور فعال در نمایشگاه‌های بین المللی غرفه سینمامارکت در طول مدت نمایشگاه حضوری فعال در نمایشگاه  الکامپ داشت.

نمایشگاه الکامپ

یکی از خدمات ارائه شده در نمایشگاه اهدای کارت خرید اشتراک به شرکت کنندگان و بازدید کنندگان بود که از استقبال خوبی بر خوردار شد.

از اهداف اصلی حضور سینمامارکت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی  می‌توان به معرفی سرویس‌های خدماتی خود به مخاطبان و تولید کنندگان نام برد.

یکی دیگر از فعالیتهای غرفه سینمامارکت در طول مدت نمایشگاه تعامل سازنده با رسانه‌های مختلف و هم طراز خود جهت انتقال و استفاده از تجربیات بوده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن