مجله نقد فیلمگردی
اخبارفضای مجازی

نوبت جدید خشت خام در “سینمامارکت”

حسین دهباشی کارگردان و مجری برنامه خشت خام چندی پیش در توییتی در صفحه شخصی خود از انتشار نوبت چهل و پنجم این برنامه در سایت سینمامارکت خبر داد.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، پایگاه پژوهشی و رسانه‌ای «تاریخ آنلاین»، هر هفته یکشنبه ها مجموعه گفتگوهای به نام خشت خام را به صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی معتبر و مجاز  از جمله سایت و کانال اینترنتی خود منتشر می‌کند. این مجموعه گفتگوها به صورت مصاحبه‌‌های طولانی و تصویری با مسئولین، مشاهیر و فعالان سیاسی و فرهنگی ایران تهیه شده است.

اولین بخش این مجموعه، در تاریخ ۲ آبان ۹۵ در سایت تاریخ‌آنلاین منتشر شد. خشت خام تا به حال در چهل و چهار نوبت تولید و پخش شده است که شامل گفتگو با چهره‌هایی چون حجت‌الاسلام حمید رسایی (نماینده سابق مجلس و روزنامه‌نگار)، سیّدمحمد بهشتی ( رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و مدیرعامل سابق بنیاد سینمایی فارابی) دکتر محمدرضا زائری (سردبیر ماهنامه خیمه و استاد دانشگاه)، ابراهیم یزدی (نخستین وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی و دبیرکل نهضت آزادی)، دکتر اردشیر خورشیدیان (رئیس انجمن موبدان زرتشتی ایران) و … بوده است.

«خشت خام» به کارگردانی و اجرای حسین دهباشی، تاریخ‌پژوه و مستندساز، مدیر پروژه تاریخ شفاهی ایران در عصر پهلوی دوم، پژوهشگر ارشد تاریخ شفاهی رجال جمهوری اسلامی و مدیرمسئول پایگاه پژوهشی و رسانه‌ای تاریخ ‌آنلاین انجام می شود و نام این مجموعه برگرفته از کانال شخصی این کارگردان در تلگرام است.

هر یک از برنامه‌های تولیدیِ مجموعه گفتگوهای خشت‌خام در حدود دو ساعت تنظیم شده است و در دو نسخه منتشر می‌شود.

حسین دهباشی کارگردان و مجری برنامه خشت خام چندی پیش در توییتی در صفحه شخصی خود از انتشار نوبت چهل و پنجم این برنامه در سایت سینمامارکت خبر داد.

مستند خشت خام

نوبت چهل و پنجم این برنامه گفتگو با محسن صفایی فراهانی عضو شورای مرکزی و رئیس هیئت اجرایی جبهه مشارکت ایران اسلامی است که علاقه مندان می توانند یک شنبه ۲۱ مرداد این برنامه را از  سایت سینمامارکت تهیه و تماشا کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن