مجله نقد فیلمگردی
اخباراخبار سینمامارکت

فروش اینترنتی نوبت چهل و ششم برنامه «خشت خام» در سینمامارکت

در این نوبت از خشت خام دهباشی به سراغ حجت السلام احمد منتظری فرزند آیت الله حسینعلی منتظری رفته و گفتگو میکند.

به گزارش بلاگ سینمامارکت، پایگاه پژوهشی و رسانه‌ای «تاریخ آنلاین»، هر هفته یکشنبه ها مجموعه گفتگوهای به نام خشت خام را به صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی معتبر و مجاز و از جمله سایت و کانال اینترنتی خود منتشر می کند. این مجموعه گفتگوها به صورت مصاحبه‌‌های طولانی و تصویری با مسوولین، مشاهیر و فعالان سیاسی و فرهنگی ایران تهیه شده است.

در «خشت خام» گفتگوها به کارگردانی و پرسشگری حسین دهباشی، مدیرمسوول پایگاه پژوهشی و رسانه‌ای تاریخ ‌آنلاین انجام می شود.

در این نوبت از خشت خام دهباشی به سراغ حجت السلام احمد منتظری فرزند آیت الله حسینعلی منتظری رفته و گفتگو میکند.

درباره احمد منتظری باید گفت : که وی فرزند، سخنگو و رئیس دفتر آیت‌الله حسینعلی منتظری بود و همچنین داماد آیت‌الله محمدمهدی ربانی املشی است که در سال۱۳۶۰ از دانشگاه پلی تکنیک تهران فارغ‌التحصیل با رتبه اول در رشته مهندسی نساجی شده‌ است.

فعالیت سیاسی خود را باعضویت در شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر تهران در کنار دیگر فعالان سیاسی نظیر محسن میردامادی و عباس عبدی در سال ۱۳۵۴ شروع کرد و تا پایان انقلاب ۵۷ در شورای مرکزی انجمن اسلامی به فعالیت‌های سیاسی خود ادامه داد.

وی که از زمان تأسیس حزب جمهوری عضو شورای حزب جمهوری اسلامی دفتر قم بود، بعد از مدتی به عضویت در دفتر سیاسی حزب جمهوری اسلامی مرکز درآمد. از زمان شروع دولت مهدوی کنی و تا مدتی از نخست وزیری میرحسین موسوی، در دفتر هیئت دولت، مسئول بررسی طرحهای ارسال شده از وزارتخانه‌ها جهت بررسی در هیئت دولت بود.

در سال ۱۳۶۱ به دلیل شهادت برادرش، محمد منتظری، بنا به توصیه پدر به قم آمد و در حوزه علمیه شروع به تحصیل نمود.

هر یک از برنامه‌های تولیدیِ مجموعه گفتگوهای خشت‌خام در حدود دو ساعت تنظیم شده است و در دو نسخه یکی به صورت خلاصه‌تر و دیگری جامع، منتشر می‌شود.

تماشای خشت خام

برچسب ها
نمایش بیشتر

همچنین بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن